LOGIN: MEMBER / ADMIN
Fixtures & Results
Date Home team H A AWAY team MEET KO Time Directions Map Competition Kit
02/09/2017 U16 East - - AP North/South 9:30am 10am

AP Clubhouse grounds

N22 7AX Friendly orange
03/09/2017 U16 East - - AC Finchley 9:15am 10am

AP Clubhouse grounds

N22 7AX Friendly orange
10/09/2017 Whetstone Jags 2 3 U15 North 11:20 12:00

N12 7JG League orange
10/09/2017 U14 South 7 1 Oakhill Tigers Cobras 10:30am 11:30am

N22 5WQ League orange
10/09/2017 AC Finchley South N/AN/A U11 North 9.30 10.00

Old Cholmeleians Sports Ground, Hendon Wood Lane, Mill Hill

NW7 4HR League orange
10/09/2017 Hadley Wood & Wingate Foxes - - U13 North 9.45am 10.30am

en4oeh

Hadleywood fields bartrams lane barnet League orange
10/09/2017 Aldenham United 2 2 U18 Youth 12.00 12.30

Queens School, Aldenham Road, Bushey, Herts. WD23 2TY. League orange
10/09/2017 U14 North 14 3 HGS Scrabble 13.30 14.00

New River sports centre is on White Hart Lane. Parking on street or in (pay and display) car park

N22 5QW League orange
17/09/2017 U14 South 2 5 St Albans Rangers Blue 10:30am 11:30am:30am

N22 7AX League Cup orange
17/09/2017 U16 West 4 3 HMH UTD 11AM 11.30

SUMMERS LANE

SUMMERS LANE FINCHLEY Challenge Cup orange
17/09/2017 Berkhamsted Raiders N/AN/A U11 North 12.30 13.00

Shootersway Playing Fields, Berkhamsted

HP4 3NF League orange
17/09/2017 U15 North 3 2 Croxley Green Black 08:50 09:30

NEW RIVER League orange
17/09/2017 Omonia youth u13 white - - U13 North 1.15pm 2pm

en14nw

the radiomarathon centre 188 turkey street League Cup orange
17/09/2017 U18 Youth 3 6 Hampstead 12,00 12.30

Woodhouse Rd, Finchley, London N12 9EY League Cup orange
17/09/2017 U14 North 4 aet (1 pen) 4 aet (2 pen) Omonia White 9.30 10.00

New River sports centre, White Hart Lane N22 5QW League Cup orange
17/09/2017 Hadley Rangers 1 6 U16 East 11:15am 12:00

It\\\'s on Camrose Avenue, where Barnet FC play. Huge space - look for pitch C1.

HA8 6AG Challenge Cup orange
24/09/2017 Harvesters South 4 3 U14 South 9:30am 10:00am

AL4 0HR Challenge Cup orange
24/09/2017 U08 South N/AN/A Edmonton Rangers U08 Falcons 11:00 11:30

N22 7AX League orange
24/09/2017 U11 North N/AN/A London Colney Red 9.30 10.00

Muswell Hill Playing Fields, Coppetts Road

N10 1JP League orange
24/09/2017 HMH RAIDERS - - U16 West 1.30 2PM

TBA

TBA League Cup orange
24/09/2017 U14 North 1 9 100% Soccer Blue 9.00 9.30

nb ASTRO turf pitch

New River sports centre, White Hart Lane N22 5QW Challenge Cup orange
24/09/2017 Northwood U08 White - - U08 West 10:30 11:00

HA6 1HR League orange
24/09/2017 London Colney Colts U08 Blue N/AN/A U08 North 11:00 11:30

AL2 1LP League orange
24/09/2017 U13 North - - harvesters u13 south 9.15 10am

racehorse ground Alexandra park n227ax

clubhouse Challenge Cup orange
24/09/2017 St Albans City South 4 0 U15 North tbc tbc

AL4 0DB League orange
24/09/2017 Hadley Wood Falcons 4 3 U18 Youth 10.00 10.30

tbc Challenge Cup orange
24/09/2017 Alyth Belsize 0 15 U16 East 9:45am 10:30am

Glebelands, Summers Lane

N12 0PD League Cup orange
01/10/2017 U14 North 7 0 Oakhill Tigers Cobras 9.30 10.00

APYFC Clubhouse, entrance off South Terrace

N22 7AX League orange
01/10/2017 Finchley Revolution 3 3 U18 Youth 11.00 11.30

Wildwood Road League orange
01/10/2017 London Colney Red N/AN/A U11 North 09.30 10.00

Samuel Ryder Academy, Drakes Drive, St Albans

AL1 5HR League orange
01/10/2017 U08 North N/AN/A Enfield Town FC Youth U08 Blue 10:00 10:30

N22 7AX League orange
01/10/2017 U15 North 5 0 Whetstone Leopards 08:50 09:30

TBC Challenge Cup orange
01/10/2017 AC Finchley U8 West N/AN/A U08 South 10:45 11:15

No parking in school, but plenty on surrounding streets.

EN4 9BU League orange
01/10/2017 U08 West - - Maccabi London Lions U08 Green* 9:30 10:00

N22 7AX League orange
01/10/2017 whetstone wanderers u13 lions - - U13 North 9.15am 10am

southgate n145du

Brunswick park osigde lane League orange
01/10/2017 APY North 1 4 U16 East 10:45 11:30

AP Clubhouse grounds

N22 7AX AFA Cup orange
08/10/2017 Belstone U14 Black 0 9 U14 North 11.00 11.30

WD6 3AB League orange
08/10/2017 U16 West 1 1 AP South 11AM 11.30

Club house,Home

N22 League orange
08/10/2017 U16 East - - Enfield Town Youth White 09:30am 10am

Usual New River astro

N22 5QW Friendly orange
08/10/2017 U11 North N/AN/A Hendon United 9.30 10.00

Albert Road Recreation Ground

N22 7XL League orange
08/10/2017 U08 North N/AN/A Hinton & Finchley Revolution U08 Stars 09:30 10:00

N22 7AX League orange
08/10/2017 U08 South N/AN/A Hadley Wood & Wingate U8 Foxes 11:00 11:30

N22 7AX League orange
08/10/2017 Woodys Wanderers U08 Tiempos - - U08 West 9:00 9:30

N14 5RJ League orange
08/10/2017 CM FUTSAL 1 3 U15 North 12:50 13:30

Leyton Score Centre, 100 Oliver Road - ASTRO!!

E10 5JY AFA Cup orange
08/10/2017 U13 North - - Hadley Rangers u13 north 9.15am 10am

clubhouse

clubhouse League orange
08/10/2017 Hampstead 5 2 U18 Youth 11.30 12.00

tbc League orange
09/10/2017 HMH UTD 1 2 U16 West 12 12.30

chase lodge playing fields Page street

NW7 2EB Challenge Cup orange
15/10/2017 Maccabi London Lions U08 White N/AN/A U08 North 14:30 15:00

EN5 3HW League orange
15/10/2017 Highgate and Muswell Hil Raiders - - U16 West 00 00

chase lodge

Chase lodge League orange
15/10/2017 Omonia White 7 2 U14 North 11.00 11.30

Radiomarathon Centre, EN1 4NW League orange
15/10/2017 U11 North N/AN/A Northwood Red 9.30 10.00

Racecourse Ground

N22 7AX League orange
15/10/2017 Enfield Rangers U8 White N/AN/A U08 South 9:30 10:00

EN1 4LJ League orange
15/10/2017 U08 West - - Whetstone Wdrs U08 Jaguars 9:30 10:00

N22 7AX League orange
15/10/2017 U13 North - - Alexandra park u13 south 9.15am 10am

tbc

tbc League orange
15/10/2017 U18 Youth 8 2 Olympiacos 12.00 12.30

Woodhouse League orange
15/10/2017 U16 East 0 3 WW Pumas 10:45am 11:30am

AP Clubhouse grounds P1

N22 7AX League orange
22/10/2017 Woody Wanderers Vapors N/AN/A U11 North 10.00 10.30

Ashmole Academy, Cecil Road

N14 5RJ League orange
22/10/2017 U15 North 5 0 100% Soccer School 08:50 09:30

New River League Cup orange
22/10/2017 U16 West - - Hendon UTD 1.30 2PM

tba

tba League orange
22/10/2017 U18 Youth 3 3 Brady Maccabi White 12.00 12.30

Woodhouse College League orange
22/10/2017 U13 North - - Boredom Wood Youth knights 9.15am 10am

clubhouse

clubhouse Challenge Cup orange
22/10/2017 Hinton & Finchley Revolution U08 Heroes N/AN/A U08 North 09:00 09:30

EN5 2DN League orange
22/10/2017 U08 South N/AN/A Bushey Rangers U8 11:00 11:30

N22 7AX League orange
22/10/2017 Hinton & Finchley Revolution U08 Hotshots - - U08 West 9:00 9:30

EN2 0RN League orange
29/10/2017 U11 North N/AN/A West Herts Youth 11.00 11.30

Racecourse Ground

N22 7AX League orange
29/10/2017 Brady Maccabi Black 0 9 U16 East 9:15am 10:00am

U of Herts Sports Campus

AL10 9EU League Cup orange
29/10/2017 U15 North 2 1 Harvesters North 08:50 09:30

Clocks go back !!

New River League orange
29/10/2017 U16 West - - St Albans Reds 11AM 11.30

tba

Tba League Cup orange
29/10/2017 U08 North N/AN/A AC Finchley U8 South 09:00 09:30

N22 7AX League orange
29/10/2017 Turnstyles U8 N/AN/A U08 South 10:00 10:30

EN2 0AG League orange
29/10/17 St Albans Rangers Zelos 0 2 U14 North 10.30am 11.00am

Harper Lane ground

WD7 9HF League orange
29/10/2017 U08 West - - Maccabi London Lions U08 Yellow* 1:30 2:00

N22 7AX League orange
05/11/2017 Norsemen 0 2 U16 East 9:45am 10:30am

Edmonton Sport & Social Club, Church Street

N9 9HL AFA Cup orange
05/11/2017 Enfield Rangers N/AN/A U11 North 09.30 10.00

Enfield Rangers Recreational Ground, Carterhatch Lane, Enfield

EN1 4LJ League orange
05/11/2017 U15 North 1 6 Harvesters North 08:50 09:30

New River Challenge Cup orange
05/11/2017 U18 Youth 5 5 Hinton and Finchley Stars 12.00 12.30

Woodhouse College League orange
05/11/2017 U08 South N/AN/A Hadley Wood & Wingate U8 Herons 11:00 11:30

N22 7AX League orange
05/11/2017 Saint Albans Rangers U08 Foxes - - U08 West 10:30 11:00

WD7 9HF League orange
05/11/2017 West Herts Youth U08 Stags N/AN/A U08 North 10:00 10:30

WD18 7HP League orange
05/11/2017 U13 North - - Brady macaabi blue 1.15pm 2pm

clubhouse

clubhouse League orange
05/11/2017 U14 North 0 1 Highgate and Muswell Hill Dynamo 13.30 14.00

Muswell Hill Playing Fields, off Coppetts Road. Parking limited

N10 1JP League orange
12/11/2017 U11 North N/AN/A AC Finchley South 11.00 11.30

Racecourse Ground

N22 7AX League orange
12/11/2017 U16 East P P Bushey Rangers Pumas

TBC League orange
12/11/2017 U15 North 3 2 AP EAST 08:50 09:30

New River AFA Cup orange
12/11/2017 U16 West - - St Albans Reds 11AM 11.30

tba

tba League orange
12/11/2017 Hadley Wood Herons P P U18 Youth 10.00 10.30

tbc League orange
12/11/2017 Northwood U8 N/AN/A U08 South 11:00 11:30

HA6 1HR League orange
12/11/2017 U08 West - - West Herts Youth U08 Bucks 10:00 10:30

N22 7AX League orange
12/11/2017 HGS Scrabble 1 12 U14 North 13.30 14.00

Meadow Park, Borehamwood WD6 1TL League orange
12/11/2017 U08 North N/AN/A Harvesters U08 Leopards 09:00 09:30

N22 7AX League orange
12/11/2017 west essex colts u13 black - - U13 North 9.45 am 10.30am

e49bx

Ainslie Wood Sports GROUND Ainslie wood road chingford e4 9bx AFA Cup orange
19/11/2017 U11 North N/AN/A Whetstone Wanderers Pumas 11.00 11.30

Racecourse Ground

N22 7AX League orange
19/11/2017 Kings Langley Lions F F U16 East 10:15am 11am

Kings Langley FC, Hempstead Road

WD4 8AL League orange
19/11/2017 U15 North 6 3 Whetstone Jags 08:50 09:30

New River League orange
19/11/2017 AP South - - U16 West 11AM 11.30

tba

tba League white
19/11/2017 U08 West - - Whetstone Wdrs U08 Panthers 9:30 10:00

N22 7AX League orange
19/11/2017 north west London jets - - U13 North 11.45 12.30

ha39te

the mall Kenton harrow League Cup orange
19/11/2017 HMH Dynamo 4 1 U14 North 13.30 14.00

Chase Lodge playing fields, off Page Street. It is not a match day at nearby Allianz Park, so CPZ restrictions should not apply

NW7 2ED League orange
26/11/2017 U14 North 8 2 Belstone Black 09.30 10.00

N22 5QW League orange
26/11/2017 Alexandra Park South N/AN/A U11 North 11.00 11.30

Racecourse Ground

N22 7AX League white
26/11/2017 Borehamwood Youth Crusaders 3 0 U16 East 10:45am 11:30am

82 Aycliffe Road (just after Rossington Ave on RHS)

Click Challenge Cup orange
26/11/2017 London Maccabi White 2 1 U15 North 09:20 10:00

TBC League orange
26/11/2017 U16 West 8 7 Enfield town blue 11AM 11.30

tba

pitch 2 clubhouse Challenge Cup orange
26/11/2017 U08 West - - Woodys Wanderers U08 Tiempos 9:00 9:30

N22 7AX Friendly orange
26/11/2017 U18 Youth 1 3 Hampstead 12.00 12.30

Woodhouse College League orange
26/11/2017 hadley Rangers u13 north - - U13 North tbc tbc

tbc League orange
03/12/2017 U13 North - - London colney youth 9.15am 10am

clubhouse

clubhouse League orange
03/12/2017 Olympiacos 0 5 U18 Youth 10.30 11.00

Enfield Playing Fields, Lady Smith Road, Enfield EN1 3AJ League orange
03/12/2017 Oakhill Tigers Cobras 1 7 U14 North 09.30 10.00

N14 7JZ League orange
03/12/2017 Northwood Reds 2 2 U16 East 11:15am 12:00

Track from car park down LHS of school. We played there last year.

HA6 2HT League orange
03/12/2017 U11 North N/AN/A Alexandra Park South 11.00 11.30

Racecourse Ground

N22 7AX League orange
03/12/2017 Whetstone Wanderers U8 Tigers - - U08 West 12:30 13:00

Unknown Friendly orange
10/12/2017 U13 North - - tbc tbc tbc

tbc Other orange
10/12/2017 Hadley Wood Herons P P U18 Youth 10.00 10.30

tbc League orange
10/12/2017 U16 East P P Enfield Town Youth Blue 10:45am 11:30am

Pitch 1

N22 7AX League orange
10/12/2017 U08 West - - Alexandra Park U8 South 9:30 10:00

N22 7AX League orange
17/12/2017 U11 North N/AN/A Enfield Rangers 09.30 10.00

Racecourse Ground

N22 7AX League orange
17/12/2017 U08 West - - London Colney Youth FC U08 Pumas 10:00 10:30

N22 7AX League orange
17/12/2017 U14 North 6 1 St Albans Rangers Zelos 9.15 10.00

N22 5QW League orange
17/12/2017 U13 North - - Whetstone wanderers u13 lions tbc tbc

tbc League orange
17/12/2017 U18 Youth 3 2 Aldenham United 12.00 12.30

Woodhouse College League orange
17/12/2017 U16 East P P Kings Langley Lions 10:45am 11:30am

N22 7AX League orange
07/01/2018 Hendon United N/AN/A U11 North 1.30 2.00

The Hive, Camrose Avenue, Harrow

HA8 6AG League orange
07/01/2018 U16 West 4 2 HMH Utd 11.00 11.30

N

woodhouse League orange
07/01/2018 Omonia Youth U08 White - - U08 West 9:30 10:00

N14 7JZ League orange
07/01/2018 Brady macaabi blueaabi blue - - U13 North 1.15pm 2pm

tbc League orange
07/01/2018 Brady Maccabi White 1 8 U18 Youth 9.30 10.00

tbc League orange
14/01/2018 U11 North N/AN/A Woody Wanderers Vapors 11.00 11.30

Racecourse Ground

N22 7AX League orange
14/01/2018 U08 West - - Harvesters U08 Cheetahs 10:00 10:30

N22 7AX League orange
14/01/2018 U13 North - - Hinton & finchley revolution tbc tbc

tbc League orange
14/01/2018 U18 Youth 3 5 Hadley Wood Herons 12.00 12.30

Woodhouse College League orange
14/01/2018 U16 East 2 1 L.A.S.E Youth 9:45am 10:30am

N22 7AX AFA Cup orange
14/01/2018 U15 North 2 1 Omonia Gold 08:50 09:30

New River AFA Cup orange
21/01/2018 U15 North 11 1 Edmonton Lions 08:50 09:30

NEW RIVER Other orange
21/01/2018 Hadley Wood & Wingate herons - - U13 North tbc tbc

tbc League orange
21/01/2018 U16 East 3 2 Maccabi London Lions 9:15am 9:45am

Borehamwood turn off A1 but go opp way.

EN5 3HW League orange
28/01/2018 U15 North 6 0 HMH Foxes 08:50 09:30

NEW RIVER Other orange
28/01/2018 Hadley Wood Herons 3 4 U18 Youth 10.00am 10.30am

tbc League orange
28/01/2018 Northwood Red N/AN/A U11 North 11.30 12.00

Merchant Taylor\'s School, Sandy Lodge Lane, Northwood

HA6 2HT League orange
28/01/2018 U16 West 6 0 St Albans Reds 11.00 11.30

tba

clubhouse League orange
28/01/2018 AC Finchley North P P U16 East 9:30am 10:00am

TBC League Cup orange
04/02/2018 U14 North 5 0 Whetstone Wanderers Jaguars 0930 1000

Spring Plate Group B match

N22 5QW Other orange
04/02/2018 Hendon Youth 1 5 U15 North 13:20 14:00

TBC Other orange
04/02/2018 Edmonton Jaguars P P U18 Youth 12.30pm 1.00pm

tbc League orange
04/02/2018 U11 North N/AN/A Enfield Rangers 11.00 11.30

Enfield Rangers Recreational Ground, Carterhatch Lane, Enfield

EN1 4LJ League orange
04/02/2018 U16 West 3 4 AC Finchley Nth 11.00 11.30

tba

Woodhouse Challenge Cup orange
04/02/2018 U16 East 4 1 Enfield Town Blue 10:45am 11:30am

Astro at New River

N22 5QW League orange
11/02/2018 U16 West 0 5 AP North 11.00 11.30

tba

New River League orange
11/02/2018 Borehamwood Crusaders 4 1 U16 East 9am 9:30am

82 Aycliffe Road

Click here League orange
18/02/2018 U18 Youth P P Edmonton Rangers 12.00 12.30pm

Woodhouse Rd, London Nl2 9EY League orange
18/02/2018 U11 North N/AN/A West Herts Youth 9.30 10.00

Racecourse Ground

N22 7AX League orange
18/02/2018 U16 East 2 7 Bushey Rangers Pumas 9am 9:30am

Astro at New River

N22 5QW League orange
18/02/2018 U14 North 5 4 St Albans Rangers Zelos 0930 1000

N22 5QW Other orange
18/02/2018 U16 West 4 2 HMH Utd 11.00 11.30

tba

Woodhouse League orange
25/02/2018 Hendon United 1 1 U16 West 1.30 2

Camrose Ave

the hive League orange
25/02/2018 St Albans Rangers Zelos 2 2 U14 North 0915 0945

WD7 9HF Other orange
25/02/2018 U15 North 4 6 Hampstead Stags 08:50 09:30

NEW RIVER League orange
25/02/2018 London Colney Red N/AN/A U11 North 11.00 11.30

Samuel Ryder Academy, Drakes Drive, St Albans

AL1 5AR League orange
25/02/2018 Maccabi London Lions Blue 3 2 U16 East 9:00am 9:45am

Rowley Lane

EN5 3HW League orange
04/03/2018 U15 North 2 2 Borehamwood Crusaders 08:50 09:30

New River League orange
04/03/2018 U16 East 2 3 Kings Langley Lions 10:45am 11:30am

Astro at New River

N22 5QW League orange
11/03/2018 AP North 1 2 U16 West 11 11.30

Summers Lane

Compton League white
11/03/2018 Omonia Green N/AN/A U11 North 11.30 12.00

Walkers Ground, Waterfall Road, Southgate

N14 7JZ League orange
11/03/2018 U16 East 3 5 AC Finchley North 10:45am 11:30am

Astro at New River

N2 5QW League Cup orange
11/03/2018 Maccabi White 3 6 U18 Youth 9.30 10.00

tbc Other orange
11/03/2018 U15 North 2 3 AEK 08:50 09:30

TBC Other orange
18/03/2018 U11 North N/AN/A Woody Wanderers Vapors TBA TBA

TBA League orange
18/03/2018 U18 Youth Draw awarded Draw awarded APYFC West 12.00 12.30

Woodhouse Rd, London Nl2 9EY Other orange
25/03/2018 Belstone FC N/AN/A U11 North TBA TBA

TBA League orange
25/03/2018 U16 East - - Northwood Reds 10:45am 11:30am

Astro at New River

N22 5QW League orange
25/03/2018 U14 North 6 3 St Albans Rangers Zelos 0915 1000

Spring Plate semifinal

N22 5QW Other orange
25/03/2018 U18 Youth 3 2 Hendon United 1.30 2.00

Woodhouse Rd, London Nl2 9EY Other orange
25/03/2018 AFC Oaklands 1 4 U15 North 09:50 10:30

Oaklands College, Hatfield Road, St Albans

AL4 0JA League Cup orange
08/04/2018 U16 West 4 2 AC Finchley Sth 11 11.30

tba

New River Sports Ctr League orange
08/04/2018 AC Finchley South N/AN/A U11 North TBA TBA

TBA League orange
08/04/2018 U18 Youth - - Edmonton Jaguars 12.00 12.30

Woodhouse Rd, London Nl2 9EY League orange
15/04/2018 St Albans Rangers Red 1 2 U16 West 11 11.30

tba

Muswell Hill Playing Fields League orange
15/04/2018 U14 North 7 2 APYFC South 0900 0930

N22 5QW League white
15/04/2018 U11 North N/AN/A TBA TBA TBA

TBA League Cup orange
15/04/2018 Pro:Direct Academy 4 3 U15 North 11:45 12:30

169 Church St Training tops please

N9 9HL AFA Cup orange
15/04/2018 Greys Athletic - - U16 East 11:45am 12:30pm

Entrance on LHS as soon as you turn off A10

N9 9HL AFA Cup orange
18/04/2018 U15 North 7 4 Croxley Green Black 19:30 20:00

St Joan of Arc School, Rickmansworth

WD3 1HG League Cup orange
18/04/2018 WW Pumas - - U16 East TBC TBC

TBC

TBC League orange
22/04/2018 Harvesters North 2 2 U15 North 13:20 14:00

TBC League orange
22/04/2018 U11 North N/AN/A Belstone FC TBA TBA

TBA League orange
22/04/2018 U16 East - - Borehamwood Crusaders TBC TBC

APC Clubhouse

N22 7AX League orange
29/04/2018 APYFC U14 South 2 1 U14 North 11.00 11.30

N22 5QW League white
29/04/2018 Borehamwood Crusaders 1 0 U15 North 09:20 10:00

TBC League orange
29/04/2018 Hendon United N/AN/A U11 North TBA TBA

TBA League orange
29/04/2018 Bushey Rangers - - U16 East TBC TBC

TBC League orange
06/05/2018 U14 North 5 5 Omonia White 09.30 10.00

N10 1QT League orange
06/05/2018 U15 North 3 1 London Maccabi White TBC TBC

TBC League Cup orange
08/05/2018 U15 North 1 3 London Maccabi Lions TBC TBC

A TUESDAY!!

TBC League orange
13/05/2018 Whetstone Wanderers Leopards - - U14 North 14.30 15.30

Spring Plate cup final at Harvesters ground

AL4 0HR League Cup orange
02/09/2018 U18 Central 1 4 Belstone 10 10

pitch 2

N22 Friendly white
09/09/2018 Omonia Green 2 1 U18 Central 9.30 10

Enfield

enfield Grammar League Cup orange
09/09/2018 U16 South 0 10 Hendon Youth 09.30 10.30

Muswell Hill Playing Fields League orange
09/09/2018 HMH Dynamo 3 14 U15 North 1.15 2.00

Chase Lodge, NW7 2ED League Cup orange
16/09/2018 100% Soccer 5 2 U15 North 11.15 12.00

Bethune Park, Park Way, N20 0XN League orange
16/09/2018 U18 Central 1 2 AP North 9 9.30

white hart lane

N22 League white
23/09/2018 Hadley Rangers - win U18 Central tba tba

Edgeware

The Hive Challenge Cup white
23/09/2018 St Albans Rangers Zelos 1 3 U15 North 0915 1000

Harperbury, Harper Lane WD7 9HF Challenge Cup orange
23/09/2018 U16 South 5 1 GFA Enfield FC Lions 10.00 10.30

The Racehorse Ground League orange
30/09/2018 GFA Enfield FC Lions 3 0 U16 South 10.45 11:30

No dogs or smoking.

EN2 0SP League orange
07/10/2018 AP SOUTH - - U18 Central 11.00 11.30

tba

tba League white
07/10/2018 Highgate & Muswell Hill Panthers 0 5 U16 South tba tba

Chase Lodge Playing Fields, Page St. London NW7 2ED League orange
07/10/2018 Harvesters North 8 0 U15 North 0915 1000

Oaklands Lane, Smallford, Herts AL4 0HR League Cup orange
14/10/2018 U15 North 2 5 Whetstone Wanderers Leopards 0915 1000

Clubhouse, Alexandra Park, London N22 7AX League orange
21/10/2018 Northwood Red - - U16 South tba tba

tba

tba League orange
11/11/2018 U16 South - - No Match n/a n/a

No match scheduled.

n/a Other orange